İKV, İKİNCİ AB SİMÜLASYONU ETKİNLİĞİNİ DÜZENLEDİ

İKV, 20-21 Aralık 2023 tarihlerinde AB simülasyonu etkinliğinin ikincisini gerçekleştirdi. Avrupa Parlamentosunun canlandırıldığı simülasyonda farklı üniversite ve kurumlardan gelen çok sayıda katılımcı, AB'nin genişleme politikaları konusunda tartışmalar yürüttü. Etkinliğin açış konuşmasını İKV Araştırma Müdürü Çisel İleri gerçekleştirdi. Araştırma Müdürü İleri konuşmasında kurulduğu günden bugüne İKV'nin edindiği misyonlardan ve İKV faaliyetlerinden bahsetti.

Etkinliğin kapanış konuşmasını gerçekleştiren İKV Genel Sekreter Yardımcısı M. Gökhan Kilit, başta gençler olmak üzere toplumun AB konusundaki farkındalığının artırılması için İKV olarak çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Ayrıca Genel Sekreter Yardımcısı Kilit, paylaştığı kamuoyu anketinin ardından katılımcılardan gelen Türkiye'nin AB'ye üyelik sürecine dair soruları yanıtladı. 

Etkinliğin kapanış konuşmasının ardından sertifika ve ödül töreni icra edildi. İKV Genel Sekreter Yardımcısı Kilit, iki günlük etkinlik süresince performanslarıyla ön plana çıkarak en iyi delege ve onur delegesi seçilmeye hak kazanan katılımcılara ödüllerini takdim etti.

 

2023

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT