İKV BAŞKANI ZEYTİNOĞLU, PRAG’DA TEMASLARDA BULUNDU

İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve beraberindeki heyet, 24-25 Ekim 2022 tarihleri arasında, İKV’nin Prag Uluslararası İlişkiler Enstitüsü iş birliğiyle düzenlediği "Türkiye-AB İlişkileri" konulu toplantı çerçevesinde Prag’da temaslarda bulundu.

Başkan Zeytinoğlu ve beraberindeki heyet, konferansın ardından Türkiye’nin Prag Büyükelçisi Egemen Bağış ve eşi Beyhan N. Bağış tarafından elçiliğin resmî konutunda ağırlandı.

İKV Başkanı Zeytinoğlu ve beraberindeki heyet, temasların ikinci gününde, Prag Politika ve Toplum Enstitüsü Başkanı Jan Machácek, Enstitü Direktörü Dr. Sarka Shoup ve Analist Jan Havlicek’i ziyaret etti. Görüşmede Türkiye-AB ilişkileri ve kurumlararası iş birliği konuları ele alındı. Akabinde, Prag Orta Doğu İlişkileri Merkezi Direktörü Tomáš Kaválek ile bir araya gelen heyet, Türkiye-AB ilişkilerini tarafların orta doğu politikaları ekseninde değerlendirdi.

İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’na, Genel Sekreter Doç. Dr. Çiğdem Nas, Genel Sekreter Yardımcısı M. Gökhan Kilit, Araştırma Müdürü Çisel İleri ve Basın Danışmanı Mehmet Poyrazlı eşlik etti.

 

2022

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT