İKV VE İSO YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ORTAK ÇALIŞMA TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) ile İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulları, 10 Nisan 2019 tarihinde ortak gerçekleştirdikleri bir yönetim kurulu toplantısında bir araya geldi.

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan’ın evsahipliğinde Odakule’de gerçekleşen toplantıya, İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İKV Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, İKV Başkan Yardımcısı ve İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Gülsoy, Levent Taş, Mehmet Kaya, Nevzat Seyok ile İKV Denetçisi Mustafa İçöz katıldı.

İSO heyeti ise, İSO Başkan Yardımcıları Adnan Dalgakıran ve İrfan Özhamaratlı, İSO Yönetim Kurulu Üyeleri Sadık Ayhan Saruhan (Sayman), Sultan Tepe, Bekir Yelken, Cenk Çimen ve Cemal Keleş’ten oluştu.

İSO ve İKV’nin çalışmaları hakkında bilgi paylaşımı ve ortak yürütülebilecek faaliyetler üzerine bir çalışma toplantısı şeklinde gerçekleşen buluşmada, başta AB konusunda yapılan çalışmalar olmak üzere yürütülmekte olan projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı.

Toplantıda İSO Yönetim Kurulu Üyeleri’nin İKV yönetimine kendi sektörleri ile ilgili pozisyonlarını ve beklentilerini aktardı. Toplantı sırasında İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas ile İSO Genel Sekreteri Haktan Akın tarafından iki kurumun çalışmaları hakkında sunum yapıldı.

 

2019

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT