AB–TÜRKİYE GENÇLİK FORUMU BAŞVURULARI BAŞLADI

Erasmus+ programının 30’uncu yılını onurlandırmak amacıyla “Değişen Hayatlar, Genişleyen Ufuklar” teması ile 26-28 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Gençlik Forumu’nda konunun uzmanları, Erasmus+ Bileşenleri, Avrupa Gönüllülük Hizmeti gibi konularda bilgi ve deneyim paylaşımı yaparken genç işsizliğini azaltmak için izlenecek yöntemler de tartışılacak.

AB Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen ve AB Bilgi Merkezleri tarafından organize edilen AB Gençlik Forumları her yıl farklı içeriklerle üniversite öğrencilerini bir araya getirmekte. AB Bilgi Merkezleri’nin bulunduğu 20 ildeki üniversite öğrencilerinin başvuruları ile başlayan süreç İstanbul’da 3 günlük yoğun bir programa katılımla son bulacak.

AB- Türkiye Gençlik Forumu’nda bizimle birlikte yer alıp farklı bir deneyim yaşamak için 17 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, İKV AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Mehmet Poyrazlı’nın (mpoyrazli@ikv.org.tr) e-posta adresine iletmeniz gerekmektedir.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

2017

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT