C-20 TÜRKİYE KAPSAYICI BÜYÜME ÇALIŞMA GRUBU ONLINE STK DANIŞMA ANKETİ

Dünya’nın farklı yerlerindeki sivil toplum kuruluşlarıyla açık işbirlikleri kuran C-20’nin amacı, ulusal ve uluslararası sivil toplumun görüşlerini G-20’de duyurmaktır. C-20, bünyesinde 14 sivil toplum kuruluşunun bulunduğu Yürütme Kurulu tarafından yürütülmekte ve Sekretarya tarafından desteklenmektedir. Ayrıca Uluslararası Danışma Kurulu’ndan öneriler almaktadır.

C20’nin 2015 hedefi, eşitsizlikle mücadele ve sürdürülebilir ve kapsayıcı kalkınmayı geliştirme olarak belirlenmiştir. Bu hedefe daha önceki sivil toplum öncelikleri ayrıntılı olarak gözden geçirilip G20 Türkiye dönem başkanlığı gündeminin analizi yapıldıktan sonra karar verilmiştir.

Küresel sivil toplumun sesini G-20’de duyurmak için, Kapsayıcı Büyüme Çalışma Grubu’nun önerilerine ilişkin değerli görüşlerinizi bekliyoruz. En fazla 5 dakikanızı alacak anketi doldurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://tr.surveymonkey.com/s/c20igwg

Taslak önerilere ilişkin daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir (İngilizce).

Ankete katılmak için son gün: 15 Temmuz 2015

Soru ve görüşleriniz için C-20 Kapsayıcı Büyüme Çalışma Grubu'na e-posta yoluyla c20wg@ikv.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

2015

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT