İKV YÖNETİM KURULU TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

İktisadi Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu 3 Şubat 2014 tarihinde TOBB Başkanı ve EUROCHAMBRES Başkan Yardımcısı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. İKV Başkanı Ömer Cihad Vardan, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Kabaalioğlu, Muhasip Üye Mehmet Nuri Görenoğlu, Üyeler Ahmet Sayar, İlhan Soylu, Şükrü Alkan, Denetçi Üye Hasan Hüseyin Coşkun ve İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas’dan oluşan İKV heyetinin TOBB Başkanı tarafından kabulünde, İKV amaç ve faaliyetleri, Türkiye’nin AB katılım süreci ve güncel gelişmeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu görüşmede iş dünyasının 1965 yılında İKV’nin kurulmasına önayak olarak büyük bir uzak görüşlülük sergilediğine değindi ve İKV’nin AB konusundaki tek ihtisas kurumu olarak önemli bir görevi yerine getirdiğini vurguladı. İKV Başkanı Ömer Cihad Vardan, görüşmede TOBB’un İKV faaliyetlerine verdiği desteğe teşekkür etti ve iki kurum arasındaki yakın ilişkilerin devam etmesini ve ortak faaliyetler gerçekleştirilmesini umduğunu belirtti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu İKV’nin yeni çalışma programı ile ilgili bazı tavsiyelerde bulundu ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

2014

E-Bülten Kayıt

İKV KURUCU VE MÜTTEVELLİ KURUMLARI

© 2024 İKV Bütün Hakları Saklıdır.
Designed By: OrBiT