GÜNDEMDEN » 2021 » İKV GENEL SEKRETERİ NAS, KUŞADASI’NDA DÜNYADA VE AB’DE E-TİCARETİ ANLATTI | İKV - İKTİSADİ KALKINMA VAKFI

İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas, 8 Eylül 2021 tarihinde, Türkiye-AB İş Diyaloğu (Turkey-EU Business Dialogue) projesi kapsamında Kuşadası Ticaret Odası tarafından düzenlenen “Türkiye-Avrupa Birliği Ekonomik İlişkilerinde Yeni Dönem: E-Ticaret” başlıklı KOBİ çalıştayına katıldı. Çalıştayda “Dünyada, AB’de ve Türkiye’de E-Ticaret” konusunda bir sunum gerçekleştiren Doç. Dr. Nas, sınır ötesi e-ticaretin dijitalleşmeyle birlikte önemin artırdığını anlattı ve dünyada, AB’de ve Türkiye’de e-ticaretteki son gelişmeleri aktardı.

Açış konuşmasını Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Bülent İlbahar’ın yaptığı çalıştayda TOBB-Turkey-EU Business Dialogue Temsilcisi Burcu Atılgan proje hakkında bilgi verdi. Diğer konuşmacılar ise Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyesi ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Prof. Dr. Gülüzar Kurt Gümüş ve Argevitas Danışmanlık’tan Dinçer Başdemir idi.

https://www.ikv.org.tr/ikv.asp?id=5256