GÜNDEMDEN » 2016 » AB DİL FORUMU İÇİN ÖN BAŞVURULAR BAŞLADI | İKV - İKTİSADİ KALKINMA VAKFI

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından Türkiye’nin 20 ilinde faaliyet gösteren AB Bilgi Merkezleri koordinasyonunda, 12-14 Ekim 2016 tarihleri arasında, İzmir’de düzenlenecek olan AB Dil Forumu üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecektir. AB Bilgi Merkezleri’nin faaliyet gösterdiği 20 ilde bulunan üniversitelerde okuyan öğrencilerin başvurularının değerlendirilmesinde eğitim ve bilgi düzeyinin yanı sıra; dil ve dil çalışmalarına yönelik ilgileri göz önünde bulundurulacaktır.

AB destekli “AB Bilgi Merkezleri Ağı’nın Desteklenmesi Projesi’ kapsamında gerçekleştirilecek olan üç günlük programda dil temalı kaynaştırıcı etkinlikler ve akademik tartışmaların yer alacağı oturumların yanı sıra TV programcısı Mesut Yar’ın moderatörlüğünde bir de Forum gerçekleştirilecektir.

Dil çalışmalarına ve dil konusuna kendi farklı bakış açılarından yaklaşacak olan renkli katılımcılarla geçecek bu organizasyona katılabilmek için 25 Eylül 2016 tarihine kadar CV ve başvuru formunu eksiksiz doldurularak, İKV AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Mehmet Poyrazlı’nın e-posta (mpoyrazli@ikv.org.tr) adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.ikv.org.tr/ikv.asp?id=1568